Evanescence Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evanescence Serbia

Evanescence Serbia Forum
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prestavljanja

Ići dole 
+12
xXxEMOxXx
TomsLollipop
Tanja&Nole
BILL 4 ever
slakal32
Mrvica voli Billa <3
*Inna*
Amy
~*~ Sectumsempra ~*~
Andjela
majesty86
Rock Princess
16 posters
AutorPoruka
Rock Princess
Admin
Rock Princess


Broj poruka : 99
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 29
Lokacija : The Dark Side Of The Sun

Prestavljanja Empty
PočaljiNaslov: Prestavljanja   Prestavljanja Icon_minitimeUto Dec 22, 2009 4:08 am

Svi će se predstaviti u OVOJ temi, radi preglednosti. Ako neko bude otvorio zasebnu temu, trpeće posledice!

Ja ću prva! :)

Zovem se Kona, imam 15 godina, živim u Beogradu. Evanescence slušam već 3 godine, i omiljena pesma mi je 'Imaginary', za sada. :)
Takođe volim i Tokio Hotel, naročito...Toma. :D
Obožavam glumu, ples, i tenis. :)
Nazad na vrh Ići dole
https://evanescenceserbia.serbianforum.info
majesty86




Broj poruka : 1
Datum upisa : 17.01.2010

Prestavljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestavljanja   Prestavljanja Icon_minitimeNed Jan 17, 2010 3:25 am

Hello!
Ja sam Vlada iz Nisa. Student sam. Slusam Evanescence od onog trenutka kad se pojavio Fallen,znaci 6god. Ceo Fallen su mi omiljene pesme. Lepo je sto je neko napravio ovako nesto.... ;) pozdrav svima
Nazad na vrh Ići dole
Andjela




Broj poruka : 2
Datum upisa : 17.01.2010

Prestavljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestavljanja   Prestavljanja Icon_minitimeNed Jan 17, 2010 4:57 pm

Cao. Ja sam Andjela,imam 16 godina i iz Kragujevca sam.Evanescence slusxam nekih godinu dana,a omiljene su mi skoro sve pesme (npr. Imaginary,Weight of the world,The last song I'm wasting on you,My immortal,Anywhere,My last breath,Everybody's fool,Breath no more,Field of innocence,Further away,Forgive me itd.) Takodje obozavam da slusam Flyleaf,Nickleback,Paramore,Linkin park.Obozavam Amy Lee (carica) i jedva cekam novi album ! Eto toliko od mene......pozdrav ljudi :D
Nazad na vrh Ići dole
~*~ Sectumsempra ~*~

~*~ Sectumsempra ~*~


Broj poruka : 83
Datum upisa : 21.06.2010
Lokacija : Hogwarts school of witchcraft and wizardry. <3

Prestavljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestavljanja   Prestavljanja Icon_minitimePon Jun 21, 2010 7:33 pm

Ja sam na redu. :)


Ja sam Jelena, imam 15 godina, iz Beograda sam, tamo živim od rođenja.
Evanescence obožavam da slušam, iako ne pratim novosti o njima, a omiljenu pesmu nemam jer se mogu pronaći u više od samo jedne.
Omiljeni bendovi su mi Tokio Hotel i Linkin Park, jer sam se pronašla u njihovim pesmama više nego u bilo čijim drugim, a od žanrova muzike ne slušam jedino najagresivniji death metal, turbo folk i reggae, ostalo može da dođe u obzir.
Srećno s forumom, admini! ;)
Nazad na vrh Ići dole
Amy
Admin
Amy


Broj poruka : 85
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 30
Lokacija : Anywhere but home...

Prestavljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestavljanja   Prestavljanja Icon_minitimePon Jun 21, 2010 8:33 pm

Red je da se i ja predstavim.

Ja sam Aleksandra, imam 16 godina. Zivim u Nisu. Evanescence slusam skoro 3 godine, i najomiljenija pesma mi je My last breath!! Osim Evanescence, slusam Tokio Hotel, Linkin Park, Green day, Simple plan, Cinema Bizarre, Lovex, Thee days grace, Rammstein, Red hot chilly pepers... Obozavam Twilight sagu, i triologiju Gospodar prstenova!!

love
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tokiohotelserbia.com
*Inna*

*Inna*


Broj poruka : 60
Datum upisa : 21.06.2010

Prestavljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestavljanja   Prestavljanja Icon_minitimePon Jun 21, 2010 11:56 pm

Haaaaiz!

Ja sam Ivana...Imam 15 godina..Iz Beograda sam...
Ne slusam Evanescence, ali znam neke pesme...nisu lose....
Omiljeni bend mi je Tokio Hotel! <3
Volim da citam...imam puno omiljenih knjiga..neke od njih su Harry Potter, knjige od Agate Kristi...
To je to...pitajte ako vas nesto zanima.. <3
Nazad na vrh Ići dole
Mrvica voli Billa <3

Mrvica voli Billa <3


Broj poruka : 15
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 29
Lokacija : Nemacka... <3

Prestavljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestavljanja   Prestavljanja Icon_minitimeUto Jun 22, 2010 12:16 am

Caooo svima !!!

Ja se zovem Jelena, iz Beograda sam. Ne slusam Evanescence,ali ko zna mozda i pocnem... happy
Slusam Tokio Hotel, on mi je omiljeni bend. Inace slusam stranu muziku, naravno samo ne narodnjake. Ako vas nesto zanima pitajte me. love
Nazad na vrh Ići dole
slakal32




Broj poruka : 1
Datum upisa : 22.06.2010

Prestavljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestavljanja   Prestavljanja Icon_minitimeUto Jun 22, 2010 1:25 am

Ćao, ja sam Alexa iz KOtora(CG) Imam 15 godina...došao sam sa razmena by FANPIRE
Nazad na vrh Ići dole
BILL 4 ever

BILL 4 ever


Broj poruka : 22
Datum upisa : 22.06.2010
Godina : 31

Prestavljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestavljanja   Prestavljanja Icon_minitimeUto Jun 22, 2010 1:32 am

Hello,
ja sam Natasha iz Zagreba,
Evanescence sam prestala slusati prije 3god no znam tu i tamo poslusat koju pjesmu =)
osim tog slusam i Tokio Hotel...slusam sve osim narodnjaka no preferiram rock, metal i punk
u slobodno vrijeme crtam, citam i izlazim...
ako nekog jos nesto zanima slobodno pitajte =))
Nazad na vrh Ići dole
Tanja&Nole




Broj poruka : 1
Datum upisa : 22.06.2010

Prestavljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestavljanja   Prestavljanja Icon_minitimeUto Jun 22, 2010 10:23 am

Evo i mene..Zovem se Tanja...obožavam fudbal i treniram ga...volim disney zvijezde,ali i Twilight Sagu i obožavam Noleta Đokovića! nadam se da sam dobrodošla
Nazad na vrh Ići dole
TomsLollipop




Broj poruka : 1
Datum upisa : 24.06.2010

Prestavljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestavljanja   Prestavljanja Icon_minitimeČet Jun 24, 2010 6:15 pm

Hallo. :D

Ja sam Vanna, iz Prokuplja. Imam 16. godina. Evanescence slusam oko 2 god. Omiljene pesme su mi:
My immortal, Bring me to life, Going under...
Pored E. slusam Tokio Hotel, Black Veil Brides, Daft Punk, David Guetta, Paramore, Millionaires, Bullet For My Valentine.. etc,etc..^^
Nazad na vrh Ići dole
xXxEMOxXx

xXxEMOxXx


Broj poruka : 12
Datum upisa : 07.08.2010
Godina : 28

Prestavljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestavljanja   Prestavljanja Icon_minitimeNed Avg 08, 2010 4:50 pm

Cao...
Ja sam Marija iz Beograda i imam 14 godina...Evanescence slusham nekih 2 godine.A omiljene
pesme su mi:Hello ,My immortal ,Understanding..i josh mnogo..pored Evanescence obozhavam TOKIO HOTEL ,pogotovo Billa (mog andjela) , volim i Cinema Bizarre,Black Veil Brides,Bullet for my valentine,30 seconds to Mars,Bring me the Horizon..:D
Nazad na vrh Ići dole
♦Black♦Betty♦

♦Black♦Betty♦


Broj poruka : 1
Datum upisa : 08.08.2010
Godina : 30
Lokacija : na RMF-u... xD.... tamo sam stalno....

Prestavljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestavljanja   Prestavljanja Icon_minitimeNed Avg 08, 2010 7:54 pm

hey... ja sam Dragana... iz Prijedora sam.... imam 16 god.... za forum sam saznala preko reklame na rmf-u... :D.... slusam metal.... xD
Nazad na vrh Ići dole
http://art-forum.forumotion.com/forum.htm
cmaroljub




Broj poruka : 1
Datum upisa : 17.10.2010

Prestavljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestavljanja   Prestavljanja Icon_minitimeSre Okt 20, 2010 11:34 am

ja sam aleksandar iz bg-a i imam 14;slusam evanescence skoro 3 godine,mada sam ih slabo slusao u pocetku,sada znam skoro sve pesme jer su izuzetni. amy ima predivan glas! dosao sam da bih upoznao ljude i saznao kada ce se pojaviti na koncertu. Inace Evanescence je jedan od retkih savremenih bendova koje slusam,jer mzrim savremena govna,pogotovo taj tokio hotel i BFMV i te gluposti..od savremenih volim jos i SOAD.omiljene pesme od Eva..pa ima ih mnogo,ali narocito gotivim My last breath,taking over me,anything for you,lithium i druge.. slusam uglavnom old school,omiljeni su mi Iron Maiden,Black Sabbath,Metallica,Whitesnake i drugi...pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
IceQueen

IceQueen


Broj poruka : 6
Datum upisa : 31.05.2012
Godina : 25

Prestavljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestavljanja   Prestavljanja Icon_minitimePet Jun 01, 2012 3:46 pm

Ćaos! :)
Ja sam Ružica, imam 13 i po god. i iz Aranđelovca sam. Evanescence sam počela da slušam prošle godine, trenutno su mi od njihovih pesama najdraže Haunted, Bring Me To Life i Before The Dawn. Pored Evanescence, u moje najdraže bendove spadaju HIM (uz njih sam počela da slušam rock i metal muziku :D), Within Temptation i The Rasmus.
P.S. Našla sam ovaj forum preko reklame na RMF. :D
Nazad na vrh Ići dole
JeeDee0

JeeDee0


Broj poruka : 1
Datum upisa : 27.10.2012
Godina : 31
Lokacija : Belgrade

Prestavljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestavljanja   Prestavljanja Icon_minitimeSub Okt 27, 2012 10:53 pm

Zdravo... Zovem se Jovan, imam 19 god, sada zivim u Beogradu jer tu i studiram.
Evanescence volim vec pet godina... Divim se njihovim tekstovima, ritmu, stilu... SVEMU!
Nadam se da ce uskoro objaviti novi album... ^^

Sve to vas zanima, PM me... ;)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prestavljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestavljanja   Prestavljanja Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prestavljanja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Evanescence Serbia :: Evanescence Serbia Forum :: Predstavljanja-
Skoči na: